Brazil's players celebrate during the international friendly footbal match Austria vs Brazil in Vienna, on June 10, 2018. / AFP PHOTO / APA AND EXPA / Alexander FORST / Austria OUT
Magabiztosan győzelemmel zárta felkészülését a világbajnokságra a brazil válogatott, amely a másodedzőként Szabics Imrét is foglalkoztató osztrákokat verte.
Utolsó felkészülési mérkőzését játszotta a jövő csütörtökön kezdődő, oroszországi világbajnokságra készülő brazil válogatott. Ellenfelük az az osztrák csapat volt, amely nem jutott ki a tornára.
Az egész találkozón fölényben játszó selecao már a szünetben vezetett Gabriel Jesus góljával, a második félidőben pedig Neymar és Coutinho növelte az előnyt, és alakította ki a 3-0-s végeredményt. A brazilok Svájc ellen kezdik a vb-t, addig már nem lépnek pályára.
Ausztria - Brazília 0-3 (G. Jesus 36., Neymar 63., Coutinho 69.)
Neked ajánljuk
Átigazolások

Csákvár
Szerződéshosszabbítás
Hivatalos honlapján jelentette be az NB II-ben szereplő Csákvár, hogy szerződést hosszabbított a több poszton bevethető Szalai Péterrel.

DVSC
Eldőlt Dzsudzsák jövője
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően Dzsudzsák Balázs továbbra is a Lokit erősítheti majd.

ETO FC Győr
Megvan Diarra új csapata
Az ETO FC Győrtől távozó Mamady Diarra a moldovai élcsapathoz, a Sheriff Tiraspolhoz igazolt - derült ki a klub közleményéből.