Rendkívül sportszerűtlen jelenetet mutatott be Szaúd-Arábia válogatottja.
A közel-keleti ország Ausztráliával játszott világbajnoki selejtezőt, de a mérkőzés előtt nem voltak hajlandóak összeállni az egyperces néma megemlékezésre, amelyet a londoni terrortámadás áldozatainak emlékére tartottak. Így csak az egyik csapat fejezte ki a részvétét összekapaszkodással (valamint a nézőtéren és a kispadoknál ülők is felálltak). Nem meglepő, hogy kifütyülték a tiszteletlen játékosokat. A meccs 3-2-es ausztrál sikerrel zárult.
Átigazolások
Kazincbarcika
Távozik a 92-szeres válogatott védő
Családi okokra hivatkozva kérte szerződése felbontását az NB I-es Kazincbarcika örmény védője, Varazdat Haroyan.
Újpest
Bodor idénre marad
“Én csak annyit tudok, hogy az utolsó öt meccsre vagyok itt” - mondta Bodor Boldizsár, az Újpest megbízott vezetőedzője.
Újpest
Sportigazgató jöhet
Előrehaladott tárgyalásokat folytatnak egy nemzetközi szinten is tapasztalt szakemberrel, aki sportigazgató lehet majd. A jelölttel személyesen egyeztetnek a napokban. (Lila Sector)