Eszeveszett meccsen lőtt gólt a Benficának a volt Fradi-csatár - videó

A korábban a Ferencvárosban szereplő máltai támadó, André Schembri góljával, a 25. percben már 3-0-ra vezetett a Boavista az éllovas Benfica elleni portugál bajnoki rangadón, a Fény Stadionjában, de a hazaiak visszakapaszkodtak, és végül az egyik pontot megmentették (3-3). Schembri karrierje egyik csúcspontjának nevezte a videón 1:05-től látható jelenetet a Facebookon.
Dudás Gábor 2017. január 15., vasárnap 17:38
Szerző: Dudás Gábor 2017. január 15., vasárnap 17:38
Magyarokat igazol?
Csepregi György
Három magyar játékos (ebből egy játszik itthon) van a belga élvonalba feljutó Beerschot magyar sportigazgatójának, Csepregi Györgynek a listáján. (Sportrádió)
Siófok
Vukmir távozott, megvan az utódja
Dragan Vukmir távozott a Siófok vezetőedzői posztjáról, utódja a legutóbb Ajkán dolgozó Jeney Gyula lett.
Figyelmeztetés a légiósoknak
Az NB I-es klub egy jogi szakértőn keresztül adott ki hivatalos közleményt a légiósok helyzetével kapcsolatban.