Elképesztő: A 44 éves kapus mentett pontot a 93. percben - videó

Nem akármilyen góllal mentett pontot a 93. percben a mexikói Pachuca a Cruz Azul ellen (2-2). A hazaiak 44 éves kapusa, Conejo Perez minden mindegy alapon előrehúzódott egy szögletnél, és ha már ott volt, egy pompás fejessel kialakította a végeredményt.
Dudás Gábor 2017. május 1., hétfő 4:55
Szerző: Dudás Gábor 2017. május 1., hétfő 4:55
Sallai Roland
A Kicker szerint a nyári átigazolási szezonban eldől, hogy a Freiburg magyar játékosa, Sallai Roland hosszabbít vagy távozik.
Riccardo Piscitelli
Megvan a MOL-éra első igazolása: Riccardo Piscitelli a Mezőkövesdtől érkezik az újpestiekhez a következő idényben.
Pászka Lóránd
Bár Pászkára nemigen számít Dejan Stankovic, ő megküzdene a helyéért. Ezzel együtt egy kölcsönadásra is lehet esély nyáron. A Sepsi már többször érdeklődött iránta.