Dzsudzsák extra mesternégyese a 6-2-s meccsen - videó

Gólpasszokkal járult hozzá csapata kiütéses sikeréhez.
Dudás Gábor 2017. március 9., csütörtök 19:26
Szerző: Dudás Gábor 2017. március 9., csütörtök 19:26

Dzsudzsák Balázs négy(!) gólpasszal járult hozzá csapata, az arab emírségekbeli Al Wahda 6-2-s bajnoki sikeréhez a sereghajtó Bani Yas ellen.

A csütörtöki találkozón a magyar válogatott csapatkapitánya a 12., 17., a 70. és a 78. percben is gólpasszt adott, sorrendben Valdivia, Tagliabúe, Valdivia és Al Akbari góljánál, utóbbi találattal már 6-0-ra is vezettek a hazaiak.

A 20. perctől emberhátrányban futballozó vendégek két hajrábeli Henty-találattal kozmetikáztak az eredményen.

Az Al Wahda a még nem teljes 21. fordulót követően az 5. helyen áll a tabellán.

Al Wahda - Bani Yas 6-2 (Valdivia 12., 70., Chang-Woo Rim 14., Tagliabúe 17., 18., Al Akbari 78., ill. Henty 83., 88.)

Muhamed Besic
A csakfoci.hu információi szerint biztossá vált, hogy Muhamed Besic a szezon végén távozik a Ferencvárostól.
Újra csapatot kapott
Ricardo Moniz
A Fradi és a Zete korábbi edzőjének, Ricardo Moniznak kell megmentenie a Zürich idei szezonját.
Henry Wingo
A Csakfoci úgy tudja, hogy Henry Wingo nyártól jó eséllyel az MLS-ben szereplő Austin FC-ben folytathatja pályafutását.