Dzsudzsák hat perc alatt duplázott, de a végén nem örülhetett – videó

Az emírségekbeli bajnokságban szereplő al-Vahda 6-2-es súlyos vereséget szenvedett idegenben az al-Ain ellen. Dzsudzsák Balázs csereként hat perc alatt duplázott.
Csakfoci Admin 2018. március 1., csütörtök 19:35
Szerző: Csakfoci Admin 2018. március 1., csütörtök 19:35

Dzsudzsák Balázs ezúttal csak a kispadon kezdett az al-Vahda legutóbb bajnokiján. A találkozón a magyar szélsőt is soraiban tudó együttes az első félidő hajrájában kétgólos hátrányba került, előbb Marcus Berg, majd gólpasszából Caio volt eredményes (2-0).

A második játékrész 65. percében Dzsudzsák csereként beállt, és a bizalmat meghálálva, hat perc alatt duplázni tudott.

A találkozó még ekkor 2-2-es döntetlenre állt, azonban egy perccel később érkezett a hidegzuhany. Berg megrúgta második, csapata harmadik gólját, amit Abdulrahman találata követett, majd El Shahat duplázni tudott az utolsó tíz percben, és ezzel kialakult az 6-2-es végeredmény.

Dzsudzsák a szezonban eddig 16 tétmeccsen játszott, hat gólt szerzett, és négy gólpasszt osztott ki. Az al-Vahda a bajnokságban 18 forduló alatt 37 pontot gyűjtött, és a 2. helyen áll tabelláján, négy ponttal lemaradva az éllovas al-Ain mögött.