Dzsudzsák gólpasszt adott, majd kiállították - videó

A félidőben rálegyintett a bíróra, amiért a magyar szélső pirosat kapott.
Mokány Lajos 2017. január 19., csütörtök 17:31
Szerző: Mokány Lajos 2017. január 19., csütörtök 17:31

Az Al-Wahda a Al-Jazira ellen játszott csütörtökön, és a listavezető 5-1-re verte Dzsudzsák Balázs csapatát. A vendégek a 18. percben egyenlítettek 1-0 után, amikoris a magyar válogatott játékos nagyszerűen ugratta ki a társát. Az Al-Wahda 45 perc után kettős emberhátrányba került, ekkorra gyakorlatilag eldőlt a párharc, hiszen 3-1-re vezetett az Al-Jazira.

Sőt, a második félidő elejére tovább fogyatkozott a vendégcsapat: a félidőben Dzsudzsák Balázs megkapta második sárgáját, majd a pirosat is. A bűne az volt, hogy a játékoskijáróban rálegyintett a bíróra. A listavezető ezt kihasználva további két gólt vágott a fordulás után, így kiütéses, 5-1-es eredménnyel zárult a rangadó.