Dzsudzsák gólpassza készítette elő csapata sima sikerét – videó

A magyar válogatott szélső kezdőként végigjátszotta a mérkőzést, amelyet 4-2-re nyert meg az al-Vahda az Al-Jazira ellen. Dzsudzsák gólpasszal vette ki a részét a sikerből.
Csakfoci Admin 2018. január 8., hétfő 18:49
Szerző: Csakfoci Admin 2018. január 8., hétfő 18:49

A magyar válogatott szélső kezdőként játszott az al-Vahdában, amely a rivális Al Jazira vendégeként lépett pályára az emírségekbeli bajnokság 11. fordulójában.

A vendégek a 44. percben szerezték meg a vezetést, miután Dzsudzsák baloldali lapos beadásra Tagliabue két védőt megelőzve bekotorta a labdát a kapu közepébe. A folytatásban a 32 éves csatár még két gólt rúgott, mellette Al Akberi is betalált, amire a hazaiak részéről az utolsó percekben Salem és Romarinho tudott válaszolni, így 4-2-re nyert az al-Vahda.

Dzsudzsák a szezonban eddig 8 tétmeccsen játszott, három gólt rúgott, és öt gólpasszt adott. Az al-Vahda a bajnokságban 11 forduló alatt 23 pontot gyűjtött, és a 3. helyen áll a tabellán, csak két ponttal lemaradva az egyaránt 25-25 egységet szerzett al-Aintől és al-Waszltől.

REAC
Urbán lehet az edző
Sajtóhírek szerint Urbán Flórián veheti át a harmadosztályban szereplő rákospalotaiak irányítását.