Dzsudzsák egy félidőt kapott, csapata elhasalt

A magyar szélső ezúttal sem játszott végig.
Dudás Gábor 2016. szeptember 30., péntek 16:26
Szerző: Dudás Gábor 2016. szeptember 30., péntek 16:26

Ötödik szezonbeli meccsén is nyeretlen mraradt az Al Wahda csapata, amely ezúttal az Al Wasl otthonában, a helyi ligakupában maradt alul, 2-0-ra kapott ki Dzsudzsák Balázs arab csapata.

A válogatott csapatkapitánya kezdőként játszott, de csak egy félidőt, edzője, a mexikói Javier Aguirre a szünetben lekapta a pályáról, Bawazir váltotta. A végeredmény már az első játákrészben kialakult egyébként, és hiába volt például a szögletarány 13-1 a vendégek javára, a hazaiak öt lövésükből kétszer is betaláltak.

A bajnokságban két döntetlennel kezdő Al Wahda a ligakupában, három meccsen szerzett 1 pontjával csak a hatodik a hétcsapatos A-csoportban.