Családi tragédia napján lett a csatár a Dunaszerdahely hőse - videó

Erik Pačinda nem akármilyen lelkierőről tett tanúbizonyságot: a DAC 28 éves támadója szombaton vesztette el 56 éves édesapját, majd betalált a Zlate Moravce (Aranyosmarót) elleni bajnokin.
Dudás Gábor 2017. december 10., vasárnap 21:51
Szerző: Dudás Gábor 2017. december 10., vasárnap 21:51

Erik Pačinda a szomorú esemény ellenére kiállt a mérkőzésre, és kiemelkedő teljesítményt nyújtott, csapata harmadik gólját szerezve. A DAC kétszer is vezetett két góllal a mérkőzés folyamán, 2-0-ra, majd 3-1-re, végül azonban 3-3 lett a meccs vége.

Pačinda idén nyolcadszor talált be, ezzel a csapat házi gólkirálya, míg a bajnoki góllövőlistán az ötödik.

- Jól kezdtük a mérkőzést, 3:1-re is vezettünk, ami viszont az utolsó 20 percben történt, nem ismétlődhet meg, ha az első helyek valamelyikéért, vagy Európáért szeretnénk küzdeni - nyilatkozta a sajtó képviselőinek a meccs után a támadó a parameter.sk cikke szerint.

Hozzátette, nem tudja megmagyarázni, mi történt az utolsó húsz percben a csapattal, mivel Marco Rossi vezetőedző is arra ösztönözte őket a szünetben, hogy segítsék egymást az egyes szituációkban.

- Ez az első 60 percben ment is, aztán nem tudom, mi történt - tette hozzá.