Botrányba fulladt a vasárnapi Slovan Bratislava–Spartak Trnava bajnoki mérkőzés Pozsonyban.
A Slovan Bratislava Sporar és Drazic góljaial 2-0-ra győzött a nagyszombati Spartak ellen, de a mérkőzés nem elsősorban a foci miatt marad emlékezetes.
A hazaiak szurkolói botrányos viselkedésükkel "tűntek ki", azok után, hogy komoly tüzet okoztak a saját szektorukban, majd a hosszabbításban, a második gólt követően néhányan úgy ünnepeltek, hogy a pályára rohantak, és az egyik Spartak-játékost, a román Bogdan Mitreát is megrúgták a hálón keresztül - írja a parameter.sk.
A hazaiaknál Holman Dávid a 82. percig volt a pályán, Guzmics Richárd viszont nem volt ott a pozsonyi meccskeretben.
Videók a balhéról és a tűzről:
https://www.facebook.com/zomriofficial/videos/2551427645085177
Neked ajánljuk
Átigazolások

Kazincbarcika
Válogatott csapatkapitány érkezett
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-be feljutó Kazincbarcika, hogy szerződtette az örmény válogatott csapatkapitányát, Varazdat Harojant.

Videoton FC Fehérvár
Spanyolországba igazol a fiatal tehetség
A Csakfoci információi szerint Babos Bence is a Mérida AD-ban bizonyíthat, a Premier League-ben szereplő Brentford hálózatán keresztül.

ZTE
20 éves kapus jött
A ZTE szerződtette testvércsapata, a Nafta Lendava 20 éves kapusát, Žan Mauricio Lalovićot.