Boldog a pótselejtezőt elbukó görögök szövetségi kapitánya - maradni akar

Bár csapata nem jutott ki a 2018-as, oroszországi világbajnokságra, a jövőben is szeretne a görög labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya maradni Michael Skibbe.
Privacsek András 2017. november 13., hétfő 12:13
Bár csapata nem jutott ki a 2018-as, oroszországi világbajnokságra, a jövőben is szeretne a görög labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya maradni Michael Skibbe.
Szerző: Privacsek András 2017. november 13., hétfő 12:13
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Bár csapata nem jutott ki a 2018-as, oroszországi világbajnokságra, a jövőben is szeretne a görög labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya maradni Michael Skibbe.

Az együttes vasárnap este, hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a horvátokkal, akik az első meccsen 4–1-re győztek, így a rivális nyerte a pótselejtezős párharcot.

- Biztosan folytatom itt a munkát. Nagyon boldog vagyok, hogy én vagyok a görög válogatott kapitánya – mondta a helyi tv-nek vasárnap késő este Skibbe.

Az 52 éves német szakember hozzátette: a szövetséggel és a játékosokkal is nagyon jó a kapcsolata.

A 2015-ben kinevezett Skibbe szerződése a selejtezősorozat végéig szólt, egyelőre nincs hír arról, hogy az együttműködést meghosszabbítják-e a görögök. (MTI)

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz