Bemutatták az NB I magyar válogatott gólkirály-jelöltjét az új csapatánál – hivatalos

A svájci élvonalban szereplő FC Lugano hivatalosan is bemutatta új játékosát, Holender Filipet, aki ma írta alá a szerződését. A Honvéd támadója kettő plusz egy évre kötelezte el magát a svájci csapathoz.
Csakfoci Admin 2019. március 25., hétfő 15:30
A svájci élvonalban szereplő FC Lugano hivatalosan is bemutatta új játékosát, Holender Filipet, aki ma írta alá a szerződését. A Honvéd támadója kettő plusz egy évre kötelezte el magát a svájci csapathoz.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. március 25., hétfő 15:30

A csakfoci.hu a múlt héten elsőként számolt be arról, hogy a Honvéd szerbiai születésű, a bal oldalon több poszton is bevethető, de az idényben többnyire többnyire csatárként futballozó támadója, Holender Filip a svájci élvonalban szereplő Luganóban folytatja pályafutását.

A 24 éves csatár szerződtetését hétfőn a Lugano hivatalos honlapján is bejelentette, ahol kettő plusz egy éves szerződést írt alá, és a nyáron ingyen csatlakozhat Fabio Celestini csapatához.

A bajnokságban a 7. helyen álló és az EL-indulásért hajtó Lugano jelenleg sem szűkölködik magyar légiósokban, hiszen a korábbi honvédos csapattársa, Vécsei Bálint most már harmadik éve meghatározó és fontos tagja a keretnek, míg Kecskés Ákos tavaly nyáron igazolt Svájc legnagyobb “olasz” városába.

Holender jelenleg az OTP Bank Liga egyik gólkirály-jelöltje, 12 találattal - holtversenyben volt csapattársával, Davide Lanzafaméval – vezeti a mesterlövészek listáját.

További távozók várhatók

A Budapest Honvéd tulajdonosa, George F. Hemingway korábban többször is elmondta, hogy lejáró szerződésű alapemberei minden bizonnyal távoznak a nyáron, aligha lesz velük hosszabbítás.

Átigazolások
ZTE
17 éves tehetség a kiszemelt
A ZTE a 17 éves Vörös Barna megszerzését fontolgatja: a középpályás 9 mérkőzésen lépett pályára a Mezőkövesdben, és ő lett az első 2008-as születésű játékos, aki gólt szerzett az NB II-ben. (Nemzeti Sport)
Újpest
Szerződésbontás
Az Újpest a keddi napon szerződést bontott a román támadóval, George Ganeával, aki 37 mérkőzés és 4 gólpassz után távozik - jelentette be a klub.
Ferencváros / ETO
Vitális a Fradi kiszemeltje
Információink szerint a Ferencváros konkrét érdeklődést mutat Vitális Milán iránt.
Tovább az összes átigazoláshoz