Nagy Dominik győztes meccsen debütált a görög Panathinaikoszban, amely 1-0-ra nyert a hajrában tíz emberre fogyatkozó Xanthi otthonában. Eppel Márton is először játszott a Bernd Storck vezette belga Cercle Bruges-ben, amely hazai pályán kapott ki az Antwerp ellen.
Nagy Dominik a 73. percben, Eppel Márton pedig a 46. percben állt be csapatába vasárnap.
Xanthi - Panathunaikosz 0-1:
Cercle Bruges - Antwerp 1-2:
Átigazolások
Légiósok
Reagált Orbán édesapja
Willi Orbán lipcsei jövője a téma a német sportsajtóban, azonban az édesapja nem aggódik fia sorsa miatt.
Légiósok
Szoboszlai jövője
A legégetőbb Ryan Gravenberch és Szoboszlai Dominik együttes megtartása a Liverpoolnak, mivel előbbi már sikerült, ezért most a magyar jövőjét szeretnék a lehető leghamarabb bebiztosítani.
Fradi
Tóth Alex-transzfer
A Galatasaray és a Benfica is több pénzt ajánlott, de az FTC és Tóth Alex is a szakmai szempontokat tette az első helyre, ezért igazolt végülis a fiatal középpályás a Bournemouth-hoz. (M4 Sport)