Légiósok: Bemutatkozott új csapatában a két klubot váltó magyar válogatott játékos - videók

Nagy Dominik győztes meccsen debütált a görög Panathinaikoszban, amely 1-0-ra nyert a hajrában tíz emberre fogyatkozó Xanthi otthonában. Eppel Márton is először játszott a Bernd Storck vezette belga Cercle Bruges-ben, amely hazai pályán kapott ki az Antwerp ellen.
Dudás Gábor 2020. január 19., vasárnap 20:53
Nagy Dominik győztes meccsen debütált a görög Panathinaikoszban, amely 1-0-ra nyert a hajrában tíz emberre fogyatkozó Xanthi otthonában. Eppel Márton is először játszott a Bernd Storck vezette belga Cercle Bruges-ben, amely hazai pályán kapott ki az Antwerp ellen.
Szerző: Dudás Gábor 2020. január 19., vasárnap 20:53
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz