Az utolsó percekben dőlt el az amerikai kontinenstorna döntője - videó

A hazai pályán játszó Egyesült Államok a 88. percben szerzett góllal nyerte meg 2-1-re az Arany Kupát, döntőbeli ellenfelük Jamaica volt.
Csakfoci Admin 2017. július 27., csütörtök 11:03
Szerző: Csakfoci Admin 2017. július 27., csütörtök 11:03

Az amerikai kontinenstornának megfelelő Arany Kupa döntőjére került sor, melyen az Egyesült Államok válogatottja Jamaicával mérkőzött.

A házigazda amerikaiak az első félidő végén egy óriási szabadrúgásgóllal kerültek közül történetük hatodik sikeréhez, de a az 50. percben egy szöglet utáni közeli góllal egyenlített Jamaica.

A 88. perc végén azonban az Egyesült Államok meglőtte a győztes gólt: egy jobb oldali beadás után nem tudtak felszabadítani a jamaicaiak, Morris pedig nem hibázott (2-1).