A 91. percben, 0-0-s állásnál sikerült meglőni a nem mindennapi találatot.
Ritkán látott sportszerűtlen találattal nyert meccset az orosz élvonalbeli Arszenal Tula az Ahmat Groznij ellen az első osztályban. A labdakihozatalnál megsérült a vendégek védője, aki úgy tűnt, meghúzódott. A hazaiak egyik futballistája erre elvette a lépni sem bíró ellenféltől a labdát, középre adott, ahonnan egy lekészítés után érkezett Csausics gólja. Mindez ráadásul a 91. percben, 0-0-s állásnál történt.
Is this the most unsporting goal in football’s history? pic.twitter.com/9iIvO6G432
— Stefano Conforti (@confortistefano) 2018. március 4.
Átigazolások
Újpest
Újabb fordulat jöhet a Duarte-ügyben?
Romániában azt írják, hogy André Duarte akár vissza is térhet az Újpesthez, amennyiben a CAS úgy dönt.
Légiósok
Lőw Zsolt
Új vezetőedzőt keres a Bundesliga utolsó helyén szerénykedő Mainz - egy listán pedig Jürgen Klopp társaságában felbukkan Lőw Zsolt neve is.
Ferencváros
Kenan Kodro
Kenan Kodro jövője továbbra is nyitott, de egyre valószínűbb, hogy a bosnyák csatár a szezon után is a Real Zaragozánál maradhat.