Vb-selejtezők: Svájc rekordot döntött, villantak a törpecsapatok - eredmények, videók

Ez történt a 18 órakor kezdődött vasárnapi világbajnoki selejtezőkön.
Budai László 2016. november 13., vasárnap 19:12
Szerző: Budai László 2016. november 13., vasárnap 19:12

Svájc története legjobb rajtját produkálta a világbajnoki selejtezőkön, miután negyedik mérkőzését is megnyerte, a Feröer-szigetek elleni 2-0 alkalmával Derdiyok és Lichtsteiner talált be.

A többi kora esti találkozón is a papírforma érvényesült, de meglepetésre Luxemburg (Hollandia ellen) és Gibraltár (Ciprus ellen) is a kapuba tudott találni, mindkét kiscsapat egyenlített meccs közben esélyesebb ellenfelével szemben.

A-CSOPORT:

Luxemburg – Hollandia 1-3 (Chanot 44. – 11-esből, ill. Robben 36., Depay 58., 84.)

Bulgária – Fehéroroszország 1-0 (I. Popov 10.)

A csoport állása: 1. Franciaország 10 pont, 2. Hollandia 7 (8-4), 3. Svédország 7 (6-3), 4. Bulgária 6, 5. Fehéroroszország 2, 6. Luxemburg 1

B-CSOPORT:

Svájc – Feröer-szigetek 2-0 (Derdiyok 27., Lichtsteiner 83.)

Magyarország – Andorra 4-0

A csoport állása: 1. Svájc 12, 2. MAGYARORSZÁG 7, 3. Portugália 6 (egy meccsel kevesebbet játszott), 4. Feröer 4 (egy meccsel kevesebbet játszott), 5. Lettország 3, 6. Andorra 0

H-CSOPORT:

Ciprus – Gibraltár 3-1 (Laifis 29., Soteriou 65., Sielis 87., ill. Casciaro 51.)

A csoport állása: 1. Belgium 9 (13-0), 2. Görögország 9 (8-1), 3. Bosznia 6, 4. Észtország 3, 5. Ciprus 3, 6. Gibraltár 0

REAC
Urbán lehet az edző
Sajtóhírek szerint Urbán Flórián veheti át a harmadosztályban szereplő rákospalotaiak irányítását.