Török helyzet: Elmaradhat az év gálameccse

Tegnap éjjel puccskísérlet zajlott Törökországban, az országban jelenleg bizonytalan a helyzet, ez a labdarúgásra is kihat.
Csakfoci Admin 2016. július 16., szombat 8:11
Tegnap éjjel puccskísérlet zajlott Törökországban, az országban jelenleg bizonytalan a helyzet, ez a labdarúgásra is kihat.
Szerző: Csakfoci Admin 2016. július 16., szombat 8:11

Ma rendezték volna meg az év egyik leginkább várt gálameccsét a törökországi Antalya városában, Samuel Eto'o szerzvezésében. Egyelőre ugyan nem erősítették meg a hírt, de több nemzetközi forrás is arról számolt be, hogy a mérkőzés elmarad. Az éjjel óta kialakult helyzet miatt ez tűnik valószínűbbnek.

Ami biztos, hogy a Barcelona két meghívott játékosa, Lionel Messi és Andrés Iniesta nem utaznak el Törökországba. Eden Hazard viszont már ott van, és az egyik edzőként közreműködő Fabio Capello is, aki úgy nyilatkozott a helyzetről, hogy ők biztonságban érzik magukat, de érezhető a feszültség a városban.

A már említett játékosokon kívül többek között Maradona, Totti, Neymar és Xavi, valamint számos más sztárfocista vett volna részt a gálameccsen, ami tehát kérdéses, hogy megrendezésre kerül-e.

Átigazolások
Paks
Ketten is aláírtak
Silye Erikkel és Máté Csabával hosszabbítottak: a ballábas szélső további három, míg a fiatal középpályás további négy évre írt alá.
Honvéd
Alapember hosszabbított
Meghosszabbították 23 éves kulcsemberük, Szabó Alex szerződését, aki két évvel toldotta meg kontraktusát, így az már 2028-ig érvényes.
Légiósok
Dárdai M. jövője
A Sport Bild szerint ha a feljutás veszélybe kerül, akkor Dárdai Márton is a Hertha távozói között lehet.
Tovább az összes átigazoláshoz