Topligák: Sírból állt fel az MU, nagy verést kapott a Bayern, a ráadásban égett a Real - videók

Kétgólos hátrányból állt fel és fordított 3-2-re a Manchester United, a Bayern München hazai pályán kapott három gólt a Mönchengladbachtól, a Real Madrid a hosszabbításban kapott ki az Alavés otthonában. Eredmények.
Csakfoci Admin 2018. október 6., szombat 22:56
Szerző: Csakfoci Admin 2018. október 6., szombat 22:56

Premier League, 8. forduló:

Manchester United – Newcastle United 3–2 (Mata 70., Martial 76., A. Sánchez 90., ill. Kenedy 7., Muto 10.)

Korábban játszották:
Burnley – Huddersfield 1–1 (Vokes 20., ill. Schindler 66.)
Crystal Palace – Wolverhampton 0–1 (Doherty 56.)
Leicester City – Everton 1–2 (R. Pereira 40., ill. Richarlison 7., G. Sigurdsson 77.)
Tottenham Hotspur – Cardiff City 1–0 (Dier 8.)
Watford – Bournemouth 0–4 (Brooks 14., J. King 33., 45+1. – az elsőt büntetőből, C. Wilson 47.)

Bundesliga, 7. forduló:

Bayern München – Mönchengladbach 0–3 (Pléa 14., Stindl 16., Herrmann 88.)

Borussia Dortmund – Augsburg 4–3 (Alcácer 62., 80., 96., Götze 84., ill. A. Finnbogason 22., Max 71., Gregoritsch 87.)
Hannover – Stuttgart 3–1 (Wood 30., 45+1., Bebou 91., ill. M. Gomez 50.)
Mainz – Hertha 0–0
Düsseldorf – Schalke 0–2 (McKennie 47., Burgstaller 53.)

La Liga, 8. forduló:

Alavés – Real Madrid 1–0 (Ma. García 95.)

Korábban játszották
Leganes - Rayo Vallecano 1-0 (Carrillo 14.)
Girona – Eibar 2-3 (Stuani 40., 42. ill. Charles 12.-büntetőből, Arbilla 45+5.,Enrich 72.)
Getafe - Levante 1-0 (Bardhi 60.)