Topligák: Ronaldo volt a Juventus megmentője, 918 perc után tört meg otthon a Pool – eredmények, videók

Caputo már a 28. percben megszerezte a vezetést az Empolinak, majd Cristiano Ronaldo az 54. percben büntetőből egyenlített, aki a 70. percben végleg eldöntötte a három pont sorsát. A Liverpool 918 perc után kapott gólt hazai pályán az angol bajnokság 10. fordulójában. Eredmények, videók.
Csakfoci Admin 2018. október 27., szombat 22:02
Szerző: Csakfoci Admin 2018. október 27., szombat 22:02

fSerie A

Empoli-Juventus 1-2 (Caputo 28., ill. C. Ronaldo 54., 70. – az elsőt büntetőből)

Atalanta–Parma 3–0 (Gagliolo 55. – öngól, Palomino 72., G. Mancini 80.)

Torino–Fiorentina 1–1 (Lafont 13. – öngól, ill. Benassi 2.)

Premier League

Liverpool-Cardiff City 4-1 (Salah 10., S. Mané 66., 87., Shaqiri 84., ill. Paterson 77.)

Brighton–Wolverhampton 1–0 (G. Murray 48.)

Fulham–Bournemouth 0–3 (C. Wilson 14., 85. – az elsőt büntetőből, Brooks 72.)

Southampton–Newcastle United 0–0

Watford–Huddersfield 3–0 (Pereyra 10., Deulofeu 19., Success 80.)

Leicester City–West Ham United 1–1 (Ndidi 89., ill. Balbuena 30.)