Topligák: Megszenvedett barcelonai ellenfelével a Real, a Bayern visszavette első helyét - eredmények, videók

Hazai pályán egygólos győzelmet aratott a Real Madrid, kettőt rúgott az Atlético, Angliában a Tottenham zárta győzelemmel a szombatot.
Csakfoci Admin 2018. szeptember 22., szombat 22:37
Szerző: Csakfoci Admin 2018. szeptember 22., szombat 22:37

La Liga, 5. forduló

Real Madrid - Espanyol 1-0 (Asensio 41.)

Getafe - Atlético Madrid 0-2 (Soria 14.-öngól, Lemar 60.) - kiállítva: Alejo (67., Getafe)

Celta Vigo - Valladolid 3-3 (Aspas 5., 54., Gómez 9. ill. Plano 39., Ünal 65., Leonardo Suárez 94.)

Eibar - Leganes 1-0 (Kike 52.)

Vallecano - Alaves 1-5 (De Tomás 30. ill. Navarro 8., I. Gómez 34., 76., Calleri 56., Burgui 95.) - kiállítva: Ba (35., Vallecano)