Topligák: Egygólos előnyről kaptak ki Dárdaiék, Eriksen volt a Tottenham nyerő embere

A Dárdai Pál által irányított Hertha a 38. percben megszerezte a vezetést Mittelstadt találatával, majd a második félidőben Mario Gomez duplázni tudott és így a berliniek 2-1-re kikaptak a Stuttgarttól. A Tottenham pedig hazai pályán a hosszabbításban Christian Eriksen találatával nyert a Burnley ellen.
Csakfoci Admin 2018. december 15., szombat 17:23
Szerző: Csakfoci Admin 2018. december 15., szombat 17:23

Stuttgart - Hertha 2-1 (Mario Gomez 64., 76., ill. Mittelstädt 38.)

Bár Mittelstadt góljával a 38. percben még a Dárdai Pál vezette Hertha vezetett, ám a forduló előtt a kiesést jelentő 17. helyen álló Stuttgart 12 perc alatt fordított a második játékrészben köszönhetően Mario Gomez duplájának, aki előbb a 64. majd a 76. percben is eredményes volt. A 80. percben még Dárdai Palkó is beállt Mathew Leckie helyett, de ezúttal ő sem tudott segíteni a berlinieken.