Topligák: A ManCity nyolc góllal tömte ki ellenfelét, Sallai nélkül otthon remizett a Freiburg – eredmények, videók

A Premier League 6. fordulójában a Manchester City odahaza kiütéses, 8-0-s győzelmet ért el a Watford ellen, míg a Bundesliga 5. játéknapján a Sallai Rolandot nélkülöző Freiburg nem tudta kihasználni a hazai pálya előnyét.
Csakfoci Admin 2019. szeptember 21., szombat 18:10
Szerző: Csakfoci Admin 2019. szeptember 21., szombat 18:10

Manchester City - Watford 8-0 (Silva D. 1., Aguero S. 7. - 11-esből, Mahrez R 12., Silva B. 15., 49., 60,., Otamendi N. 18., De Bruyne K. 85.)

Freiburg - Augsburg 1-1 (Holer L. 23., ill. Niederlechner F. 39.)

Bundesliga, 5. forduló - további végeredmények

Bayer Leverkusen - Union Berlin 2-0 (Volland 20., Alario L. 25.) - piros lap: Polter S. 64. (Union Berlin)

Bayern München - FC Köln 4-0 (Lewandowski 3., 48., Coutinho 62., - 11-esből, Perisic 73.) - piros lap: Ehizibue K. 59. (FC Köln)

Hertha - Paderborn 2-1 (Dilrosun J. 10., Wolf M. 52., ill. Zolinski B. 54.)

Korábban játszották

Bundesliga: Szalaiék szoros meccsen kaptak ki a magyar csatár egykori csapatától - videó
Kezdőként lépett pályára, és 73 percet játszott korábbi klubja, a Schalke ellen a Mainz magyar támadója, Szalai Ádám. Bár a helyére beálló Onisiwónak egyetlen perc is elég volt az egyenlítéshez, végül vesztesen hagyták el a Ruhr-vidéket a vendégek.
Freiburg
Lőw Zsolt
A Bild szerint a Bayern München asszisztensedzőjeként dolgozó Lőw Zsolt is jelölt a Freiburgnál, ahonnan a szezon végén távozik Christian Streich vezetőedző.
Tokmac Nguen
Svéd sajtóhírek szerint Tokmacot a Djurgarden szemelte ki, honlapunk azonban úgy értesült, hogy a Ferencvárost egyelőre még nem keresték meg ezzel kapcsolatban.
Németh Hunor
Fabrizio Romano számolt be róla, hogy a magyar utánpótlás-válogatott Németh Hunor új, hosszú távú szerződést köt a dán Köbenhavn csapatával. A 16 középpályás 2026 decemberéig érvényes kontraktust ír alá.