Topligák: A hajrában jöttek a gólok az Atlético-Barcán, CR-gól a Juve meccsén - videók

Simán kikapott a Chelsea a Premier League-ben, Roma-vereség Olaszországban, három góllal nyert az Inter. Eredmények.
Csakfoci Admin 2018. november 24., szombat 22:50
Szerző: Csakfoci Admin 2018. november 24., szombat 22:50

Spanyolország

A La Liga szombati rangadója zárta a napot Spanyolországban: az Atlético és a Barcelona bajnokiján sokáig nem láthattak gólokat a szurkolók, a hajrában azonban egy gólváltásnak köszönhetően alakult ki az 1-1-es végeredmény.

Atlético Madrid - Barcelona 1-1 (Costa 77. ill. Dembele 90.)