Topligák: A Chelsea és a Napoli is rangadót nyert, a Bayern továbbszenvedte magát a kupában - videók

A Chelsea az Arsenalt, a Napoli a Laziót győzte le. A Bayern negyedik ligás csapat ellen nyert eggyel, a Hoffenheim Szalaival rúgott hatot. Összefoglaló a topligák mai történéseiről.
Budai László 2018. augusztus 18., szombat 22:28
Szerző: Budai László 2018. augusztus 18., szombat 22:28

Premier League

Gólgazdag meccset játszott egymással a Chelsea és az Arsenal: a hazaiak Pedro és Morata góljával már 20 perc után 2-0-ra vezettek, de Mkhitaryan és Iwobi még a szünet előtt gyorsan egyenlített. A második játékrészben csak egy találat született, ezt Alonso szerezte a 81. percben, így a Chelsea 3-2-re nyerte a rangadót.