Topligák: A 95. percben nyert ötgólos meccset a Roma, már az 1. perc döntött Spanyolországban - eredmények, videók

A Leicester négyet kapott a Premier League-ben, hazai győzelem zárta a napot a Bundesligában, az egész meccsen át kitartott a Bilbao előnye. Eredmények.
Csakfoci Admin 2019. február 23., szombat 22:56
Szerző: Csakfoci Admin 2019. február 23., szombat 22:56

Premier League, 27. forduló

Leicester - Crystal Palace 1-4 (Evans 64. ill. Batshuayi 41., Zaha 70., 93., Milivojevics 81.-büntetőből)

Newcastle - Huddersfield 2-0 (Rondón 46., Pérez 52.)

Bournemouth - Wolverhampton 1-1 (King 14.-büntetőből ill. Jiménez 83.-büntetőből)

Burnley - Tottenham 2-1 (Wood 57., Barney 83. ill. Kane 65.)

Bundesliga, 23. forduló

Düsseldorf - Nürnberg 2-1 (Ewerton 62.-öngól, Ayhan 83. ill. Lowen 41.)

Bundesliga: Kapushiba döntött a Bayern-Herthán, Sallai kiütéses győzelemből maradt ki - eredmények, videó
Dárdai Palkó is beállt a berlini csapatba a bajor sztárcsapat otthonában, a sérült Sallai Roland nélkül felálló Freiburg ötöt rúgott. Eredmények.

La Liga, 25. forduló

Alaves - Celta Vigo 0-0

Athletic Bilbao - Eibar 1-0 (Garcia 1.)

La Liga: Messi mesterhármassal nyert rangadót a Barcának, Suárez is villant - videó
A katalánok kétszer is hátrányba kerültek a Sevilla otthonában, végül azonban két góllal múlták felül ellenfelüket a spanyol bajnokságban.

Serie A, 25. forduló

Frosinone - Roma 2-3 (Ciano 5., Pinamonti 80. ill. Dzeko 30., 95., Pellegrini 31.)

Torino - Atalanta 2-0 (Izzo 42., Falque 46.)

Fiatal bekk érkezett a DAC-tól
A DVSC szerződtette a 17 éves Ferenczi Barnabást.
Horvát távozó
Távozik a 2022 nyara óta 46 tétmeccsen szerepet kapott Dominik Kovacic. A védő október 6-óta - sérülése miatt - nem lépett pályára. (Kisvárda FC)
Tokmac Nguen
Öt magyar bajnoki cím, egy Magyar Kupa-aranyérem, Bajnokok Ligája- és Európa Liga-csoportkör után a svéd Djurgarden együtteséhez igazolt a Ferencvárostól Tokmac Nguen.