Villámkezdés Madrid csapataitól: A Real és az Atlético is egy percen belül betalált, Ronaldo triplázott - videó

Sima győzelmet aratott a Real Madrid a Sociedad elleni bajnokin, miközben az Atlético meccse az 1., az Eibaré az utolsó percben dőlt el.
Csakfoci Admin 2018. február 10., szombat 22:50
Szerző: Csakfoci Admin 2018. február 10., szombat 22:50

Madrid két legerősebb csapata hasonló "folyóba lépett" szombaton: az Atlético 38, a Real 49 másodperc után szerezte meg a vezetést soros meccsén a La Ligában, és mindkettő három pontot is szerzett.

A Real Madrid a nap zárómeccsén a Real Sociedadot fogadta a Santiago Bernabéu stadionban, és már az első percben megszerezte a vezetést: Ronaldo adta a gólpasszt, Lucas Vázquez talált be. A királyi gárda simán nyerte a mérkőzést, Cristiano Ronaldo gólpassza után még három gólt is szerzett, végül a Real 5-2-re diadalmaskodott.

Real Madrid–Real Sociedad 5–2 (Vázquez 1., Ronaldo 27., 37., 80., Kroos 34. ill. Jon Bautista 74., Illarramendi 83.)

Az Atléticonak még kevesebb idő kellett a vezetés megszerzéséhez, és a Málaga otthonában lejátszott bajnokin Griezmann 38. másodperces gólja döntőnek bizonyult. Hiába próbálkozott rengeteg kapura lövéssel a hazai csapat, nem sikerült betalálniuk.

Málaga–Atlético Madrid 0–1 (Griezmann 1.)