Torres: Álomgól és kihagyott 11-es, őrült meccsen nyert az Atlético - videó

3-2-re győzött az Atlético Madrid a Celta Vigo elleni vasárnapi spanyol bajnokin. Fernando Torres gyönyörű találattal válaszolt Cabral korai vezető góljára, majd a 30. percben büntető rontott. A Celta a 78. percben megint előnybe került, de a hazaiak a hajrában Carrasco és Griezmann találatával, két perc alatt megnyerték a meccset.
Dudás Gábor 2017. február 12., vasárnap 21:56
Szerző: Dudás Gábor 2017. február 12., vasárnap 21:56

TABELLA: A spanyol bajnokság állása itt - kattints!

LA LIGA, 22. FORDULÓ

Atlético Madrid – Celta Vigo 3-2 (Torres 11., Carrasco 86., Griezmann 88., ill. Cabral 5., Guidetti 78.)

Las Palmas – Sevilla 0-1 (Correa 80.)

Villarreal – Málaga 1-1 (Bruno 62. – 11-esből, ill. Charles 14.)

Leganés –Sporting Gijón 0-2 (Canella 67., Burgui 83.)

Sallai Roland
A Kicker szerint a nyári átigazolási szezonban eldől, hogy a Freiburg magyar játékosa, Sallai Roland hosszabbít vagy távozik.