Topligák: Neymar ollózós góljával nyert a PSG, kínos City-vereség az újoncnál - eredmények, videók

Óriási meglepetésre az újonc Norwich City otthonában szenvedte el első vereségét a mostani PL-idényben a bajnoki címvédő Manchester City. Neymart folyamatosan fütyülték a PSG szurkolói, ám csattanós választ adott a hosszabbításban, Gulácsi és Orbán végigjátszotta a Bayern elleni rangadót, ami pontosztozkodással zárult.
Nyikes Zoltán 2019. szeptember 14., szombat 20:40
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. szeptember 14., szombat 20:40

Spanyol bajnokság, 4. forduló

Real Sociedad–Atlético Madrid 2-0 (Ödegaard 58., Monreal 61.)

Ödegaard 1-0

Monreal 2-0

Premier League, 5. forduló

Norwich–Manchester City 3-2 (McLean 18., Cantwell 28., Pukki 50., ill. Agüero 45., Rodri 88.)

Topligák: Mesterhármas és öngól a Chelsea fiataljától, nem talált be a Juve, hengerelt a Dortmund - videók
Tammy Abraham egy félidőn belül három találatot jegyzett, majd saját csapata kapuját is "bevette", míg a Dortmund négygólos győzelemmel zárta az előzetesen szorosnak jósolt Bundesliga-rangadót.

Francia bajnokság, 5. forduló

PSG–Strasbourg 1-0 (Neymar 92.)

Neymar gólja

Német bajnokság, 4. forduló

RB Leipzig–Bayern München 1-1 (Forsberg 45+3 - tizenegyesből, ,ill. Lewandowski 3.)

Lewandowski 0-1

Forsberg 1-1

Gulácsi védése a hajrában

Márton Gábor
Márton Gábor vezetőedző elmondása szerint a következő idényben is ő ül majd minden bizonnyal a Zalaegerszeg kispadján, és hosszabb távra tervez a kék-fehéreknél. (sportal.blikk.hu)