Topligák: Hazard első találata és Modric bombagólja is kellett a Real-sikerhez, a 95. percben dőlt el a Liverpool bajnokija – videók

Hatgólos mérkőzésen tartotta otthon a három pontot a Real Madrid a közvetlen üldözője ellen, így továbbra is vezeti a spanyol bajnokságot. A Premier League 8. fordulójában már úgy tűnt, hogy döntetlennel ér véget a Liverpool-Leicester, ám a 95. percben alakult ki a végeredmény.
Nyikes Zoltán 2019. október 5., szombat 17:59
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. október 5., szombat 17:59

Premier League, 8. forduló

Burnley–Everton 1-0 (Hendrick 72.) Kiállítva: Coleman 56. Everton
Liverpool–Leicester 2-1 (Mané 40., Milner 95. tizenegyesből, ill. Maddison 80.)
Norwich–Aston Villa 1-5 (Drmic 88., ill. Wesley 14., 30., Grealish 49., Hourihane 60., D. Luiz 83.)
Watford–Sheffield United 0-0

Mané gólja

Maddison 1-1

Milner 2-1

Spanyol bajnokság, 8. forduló

Real Madrid–Granada 4-2 (Benzema 2., Hazard 45., Modric 61., James 92., ill. Machis 69. tizenegyesből, Duarte 77.)

Benzema 1-0

Hazard 2-0

Modric 3-0

Machis 3-1

Duarte 3-2

James 4-2

Bundesliga: Gulácsi védései pontot értek a rangadón, örmény játékos intézte el a Bayernt - videók, eredmények
Szalai és Sallai csereként állt be, míg Willi Orbán és Gulácsi Péter fontos rangadót játszott végig a német élvonal 7. fordulójában.