Topligák: A Barca rögtön gólt kapott, majd rúgott egy hatost; az Inter is nyert – videó, tabella

Luis Suárez triplázott, Messi duplázott a derbin. Az Inter a második félidőben verte a Beneventót.
Budai László 2018. február 24., szombat 22:51
Szerző: Budai László 2018. február 24., szombat 22:51

A Barcelona már a harmadik percben hátrányba került a Girona elleni katalán derbin. A hazaiakat azonban ez egy cseppet sem fogta meg: Suárez és Messi duplájával a rossz kezdés ellenére is eldöntötték a meccset már az első félidőben (4-1). A harmadik Barca-gól egyébként egy egészen szemtelen Messi szabadrúgásból született.

A második játékrészben eredményes volt Coutinho is, majd Suárez újabb találattal már mesterhármasig jutott. A vége 6-1 lett.

Az Inter sokáig 0-0-s döntetlenre állt az utolsó Benevento ellen, de aztán Skriniar és Ranocchia második félidei találatával legyőzte a kiscsapatot (2-0).

TABELLA: ÍGY ÁLLNAK A TOPLIGÁK

Barca-Girona 6-1