Menesztették Eduardo Berizzót, a Sevilla vezetőedzőjét - jelentette be pénteki közleményében a klub. A távozó vezetőedzőt november végén prosztatarákkal műtötték.
A tréner múlt pénteken a Levante elleni hazai gól nélküli döntetlennel tért vissza a kispadra azt követően, hogy november végén prosztatarákkal megműtötték. Ezután szerdán a csapat 3-1-es vereséget szenvedett a Real Sociedad vendégeként.
Így 17 mérkőzést követően 29 pontot gyűjtve az ötödik helyen áll a tabellán az andalúz csapat, 13 pont hátrányban az egy meccsel kevesebbet játszott listavezető Barcelona mögött.
Berizzo júniusban vette át a Sevilla irányítását, és kétéves szerződést kötött. Utódja várhatóan a téli szünetet követően csatlakozik az együtteshez. (MTI)
Átigazolások
Kisvárda
Nigériai tehetségek nyomában
Révész Attila Nigériában kutat tehetségek után. Azt is elmondta, hogy a korábban már átigazolt Ridwan Popoolát nem tudják majd sokáig megtartani.
Puskás Akadémia/ Csákvár
Magyar Zsolt
Honlapunk kiszúrta: a Csákvár támadója, Magyar Zsolt a Puskás Akadémiával edzett a válogatott szünet alatt.
KBSC
Viselkedése miatt távozik
A Barcika 29 éves csatárának, Blessing Elekének "a klub értékeivel nem összeegyeztethető viselkedése miatt" távoznia kell.