Zidane fellégezhet: Ronaldo büntetett, a Real négyet rúgva nyert rangadót - videó

A portugál klasszis mindkét büntetőjét értékesítette, a hajrában Marcelo és Kroos biztosította be a sikert.
Budai László 2018. január 27., szombat 18:06
Szerző: Budai László 2018. január 27., szombat 18:06

Legutóbbi öt bajnokijából mindössze kettőt nyert meg a Real Madrid, amely óriási meglepetésre a Spanyol Kupától is búcsúzott. Az elmúlt hetekben ezért rendre előkerült Zinedine Zidane esetleges leváltása.

A Real azonban a Valencia elleni rangadón idegenben is javítani tudott: C. Ronaldo két, 11-esből szerzett góljával már az első félidőben kétgólos előnybe került. Bár a hazaiak Mina révén szépíteni tudtak, Marcelo és Kroos a hajrában bebiztosította a sikert (1-4).

A madridiak így két pontra megközelítették mostani ellenfelüket a tabellán, ráadásul a negyedik helyezett Real egy találkozóval kevesebbet játszott.

TABELLA: ÍGY ÁLL A LA LIGA