Bokasérülés miatt hetekig nem futballozhat James Rodríguez, a Real Madrid kolumbiai támadója.
Rodríguezt a Real Valladolid elleni, 1-1-es döntetlenre végződött szombati bajnoki 57. percében bokafájdalmak miatt le kellett cserélni, majd az alapos orvosi vizsgálat megállapította, hogy a talpemelőizom sérült meg a jobb lábában.
A klub honlapján egyelőre nem közölték a kényszerű kihagyás várható időtartamát, csupán annyit írtak, hogy a támadó "több hétig" nem játszhat. A kolumbiai futballista így lemarad a harmadik fordulóban a Villarreal elleni meccsről, illetve hazája válogatottjának Brazília és Venezuela elleni felkészülési mérkőzéseiről.
A Real Madrid játékosai közül Marco Asensióra, Eden Hazard-ra, Rodrygo Goesre és Brahim Díazra sem számíthat sérülés miatt Zinédine Zidane vezetőedző. (MTI)
Átigazolások
DVSC
Bárány hosszabbított
A Loki érvényesítette opcióját, így leggólerősebb csatárát, Bárány Donátot 2027-ig magához kötötte.
Szeged/Videoton
Novákot kinézte a Vidi
Borvető Áron után Novák Csanádért is befuthat egy ajánlat Szegedre. A rutinos csatárt Fehérvárról szemelték ki.
Haladás
A feljutáshoz igazolnak
A jelenleg NB III-as Haladásnál a következő szezon elsődleges célja a feljutás - ennek megfelelően igazolnának is.