Őrült meccsen, a hosszabbításban nyert a Real Madrid - videó

Két perc alatt padlóra küldték a listavezetőt, ám a végén jött a csattanó.
admin 2016. december 10., szombat 21:40
Szerző: admin 2016. december 10., szombat 21:40

A tabellaelső Real Madrid a Deportivót fogadta a spanyol pontvadászat szombat késő esti találkozóján. Zidane legénysége a második félidő elején Morata révén megszerezte a vezetést is, azonban ezután jött a feketeleves a királyiaknak.

Joselu 2 perc leforgása alatt duplázott, ezzel sokáig úgy tűnt, hogy felborítja a papírformát, és megnyeri a meccset a Depornak, ám a hajrában jött Diaz, és góljával kiegyenlítette az állást.

űMár talán mindenki elkönyvelte a döntetlent, amikor Sergio Ramos a hosszabbítás pillanataiban megnyerte a meccset a hazaiaknak, akik így továbbra is veretlenek, és megőrizték előnyüket a Messi varázslatával nyerő Barcelona előtt.

Real Madrid 3-2 Deportivo la Coruna All Goals... by HdGoal

Real Madrid - Deportivo 3-2 (Morata 50., Diaz 84., Ramos 92. ill. Joselu 63., 65.)

Kérdéses a jövője
Dárdai Pál
Továbbra is kérdéses, ki irányítja a következő szezonban a Herthát, de az is, milyen célokkal vág neki a csapat a szezonnak, és kikkel teszi meg mindezt.