Máris pontokat veszített a Real, de a CR-utód villogott - videó

2-2 a Bernabeuban, a fiatal spanyol csillagot éltették, Benzemát átkozták a Real-drukkerek. Rekordot állított fel a madridi gárda.
Dudás Gábor 2017. augusztus 28., hétfő 8:25
Szerző: Dudás Gábor 2017. augusztus 28., hétfő 8:25

2-2-s döntetlent játszott a Bernabeuban a címvédő Real Madrid a Valenciával. A vasárnap éjszakai bajnokin Marco Asensio volt a hazaiak legjobbja, a Cristiano Ronaldo eltiltása miatt kulcsszerepet kapott spanyol tehetség két góllal járult hozzá csapata pontszerzéséhez.

A remek színvonalú találkozón a BL-győztes már a 10. percben vezetett, de a Denevérek a nyáron igazolt Kondogbia góljának is köszönhetően fordítani tudtak a hajrához érkezve. Asensio azonban a 83. percben döntetlenre mentette a találkozót. A Real több komoly lehetőséget is elpuskázott közben, ebben a műfajban a francia Benzema "vitte a prímet".

A madridiak zsinórban 70. meccsükön voltak egyébként eredményesek, ez csúcs az összes európai topligát figyelembe véve.

TABELLA: A spanyol bajnokság állása itt!