Kiesőjelölt ellen botlott a Real Madrid, húsz pont fölé nőhet a Barca előnye - videó

A spanyol elsőosztályú bajnokságban hiába vezetett kétszer, csak egy pontot szerzett a Real Madrid. Ha holnap győz az ősi rivális Barcelona, húsz pont fölé növeli előnyét a királyi gárdával szemben.
Csakfoci Admin 2018. február 3., szombat 22:41
Szerző: Csakfoci Admin 2018. február 3., szombat 22:41

A spanyol La Liga szombati utolsó mérkőzésén a Real Madrid a Levante otthonába látogatott. A szezonban rendre botladozó madridiak az elmúlt két fordulóban győztek (bár a Király Kupából kiestek), most pedig kilenc bajnoki óta nyeretlen, a bennmaradásért küzdő ellenfelet fogadtak.

Ramos góljával gyorsan megszerezte a vezetést Zidane együttese, ám a félidőre már döntetlennel vonultak a felek, köszönhetően annak, hogy Ramos hibája után egyenlített a vendégcsapat.

A második játékrészben is fölényben játszottak a királyiak, és a hajrában ismét vezetést szereztek: Isco lőtt a Levante kapujába. Már-már úgy nézett ki, hogy a vendégek ha nehezen is, de begyűjtik a három pontot, de a 89. percben jött a csattanó: Pazzini egy kiugratás után kiegyenlített (2-2), amire már nem érkezett válasz.

A Real tehát egy kínos döntetlenbe futott bele, s ha holnap a Barcelona győz a városi rivális Espanyol otthonában, 21 pontos előnyre tesz szert az eggyel kevesebb meccset játszó madridiakkal szemben.

Levante - Real Madrid 2-2 (Boateng 42., Pazzini 89., ill. Ramos 11., Isco 81.)

Topligák: 37 perc alatt ütötte ki ellenfelét az Arsenal, idegenben nyertek fontos rangadót Gulácsiék - eredmények, videók
A Gulácsi Péterrel felálló Leipzig fontos győzelmével a dobogóra ugrott a Bundesligában, a PSG simán nyert, az Arsenal mellett az Eibar is ötször talált be.
Sepsi
Storck marad az edző
Román lapértesülés szerint a német szakember új szerződése értelmében havi 18 ezer eurót kereshet majd.
Kérdéses a jövője
Dárdai Pál
Továbbra is kérdéses, ki irányítja a következő szezonban a Herthát, de az is, milyen célokkal vág neki a csapat a szezonnak, és kikkel teszi meg mindezt.