Elhasalt a Real Madrid hazai pályán - videó

1-1 az Eibar ellen, maradt az Atlético az élen, de a Barca mindenki előzhet.
Dudás Gábor 2016. október 2., vasárnap 16:10
Szerző: Dudás Gábor 2016. október 2., vasárnap 16:10

Hiába a több mint 60 százalékos labdabirtoklási arány és a tucatnál is több kapurslövési kísérlet, a Real Madrid meglepetésre nem tudta legyőzni hazai pályán az Eibart (1-1), így nem tudta visszaelőzni a tabellán a jelenlegi éllovas Atléticót, sőt, az este pályára lépő Barcelona mindkét madridi gárdát átugorhatja, ha győzni tud.

Rico fejesgólja már a 6. percben sokkolta a Realt, de a hazaiak a 17. percben már egyenlítettek, Bale és Ronaldo akciójából előbbi volt - ugyancsak fejjel - eredményes (a walesinek ez volt az 50. gólja a La Ligában). A pálya ezután sokszor felbillent, de hiányzott az igazi átütőerő a blancók játékából. Egy Morata-lesgól és kilenc sárga is színesítette a mérkőzést.

A Real zsinórban negyedik tétmeccsén maradt nyeretlen.

Real Madrid – Eibar 1-1 (Bale 17., ill. Rico 6.)