Nem mindennapi pillanatok az Atlético meccsén: Costa fontos gólja után kapott piros lapot - videó

Az Atlético Madrid összességében magabiztos győzelmet aratott a spanyol élvonal szombati első mérkőzésén, a második találatot szerző Diego Costa azonban ünneplése után a kiállítás sorsára jutott.
Csakfoci Admin 2018. január 6., szombat 14:59
Szerző: Csakfoci Admin 2018. január 6., szombat 14:59

Az La Liga második helyén álló Atlético Madrid a Getafe ellen lépett pályára szombat délután. Diego Simeone együttese a 18. percben került előnybe, ekkor egy ügyes labdaszerzés után lendült támadásba a hazai csapat, Griezmann passzát pedig Correa lőtte a kapuba (1-0).

A helyenként egész ügyesen játszó "kiscsapat" ellen sokáig nem sikerült megszereznie a második gólt azt Atléticónak, egészen a 68. percig, amikor egy jobbról középre tekert labdát Diego Costa lőtt pontosan a kapu bal alsó sarkába. A spanyol támadó ezt követően a szurkolókhoz rohant, ám ünneplését a játékvezető szerint túlzásba vitte, így sárga lapot mutatott fel neki.

S mivel hat perccel korábban Costa már kapott egyet könyöklésért, a piros lap is villant. Az Atlético győzelme ezt követően sem forgott veszélyben, Costa felesleges kiállítása miatt azonban nem lehet teljes a "matracosok" híveinek öröme.

Atlético Madrid - Getafe 2-0 (Correa 17., Costa 68.) - kiállítva: Costa 68. (Atlético Madrid)

Németh Hunor Vajk
Hosszú távú szerződést írt alá a dán Köbenhavnnál az U17-es magyar válogatott játékos, Németh Hunor Vajk.