Messi kidőlt, az Atlético álomcseréivel nem bírt a Barca - videó

1-1-s döntetlennel zárult szerdán este a Barcelona-Atlético Madrid rangadó a La Ligában.
Dudás Gábor 2016. szeptember 22., csütörtök 7:01
Szerző: Dudás Gábor 2016. szeptember 22., csütörtök 7:01

TABELLA: A spanyol bajnokság állása itt - kattints!

A Barca egy, az Atlético két pontra megközelíthette volna a listavezető és a bajnokságban először pontokat veszítő (Villarreal, 1-1) Real Madridot egy győzelemmel, de végül egyikük sem örülhetett három pontnak a Camp Nouban.

Egy-két 11-es gyanús esetetet követően már nem bosszankodhatak, hanem tombolhattak a Barca-drukkerek a 41. percben, amikor is Rakitic fejesével előnybe kerültek a katalánok.

A második játékrész közepéig tartott ki a hazai vezetés, ekkor a két vendégcsere összjátékából egyenlített az Atlético: a 61. percben Fernando Torres szolgálta ki remekül Correát.

Maradt végül az 1-1, ráadásul a Barca sérülés miatt elveszítette Messit (a hírek szerint három hétre) és Busquetset is, így a hazaiak számára különösen bosszantó véget ért a rangadó.

Barcelona – Atlético Madrid 1-1 (Rakitic 41., ill. Correa 61.)

Sallai Roland
A Kicker szerint a nyári átigazolási szezonban eldől, hogy a Freiburg magyar játékosa, Sallai Roland hosszabbít vagy távozik.