Itt a bírói jelentés: Diego Costa gusztustalan beszólásért kapta a piros lapot a Barca ellen - videó

A Barcelona-Atlético Madrid spanyol rangadót (2-0) vezető Jesús Gil Manzano játékvezető jelentéséből kiderült, miért mutatott fel piros lapot a bíró Diego Costának, a madridiak csatárának már a 28. percben.
Dudás Gábor 2019. április 7., vasárnap 11:13
Szerző: Dudás Gábor 2019. április 7., vasárnap 11:13

A bírói jelentés szerint Diego Costa előbb a játékvezető arcába ordított közelről ("Rász..ok a k...anyádra!") a Barcelona-Atlético rangadó (2-0) első félidejében, majd megragadta a karját is a csatár, hogy így akadályozza meg, hogy sárga lapot adjon a kiállítás miatt reklamáló Diego Godínnak és José Giméneznek.

Végül a katalánok csapatkapitánya és válogatottbeli társa, Gerard Piqué vonszolta el a bírótól a magáról megfeledkezett Costát.

Az eset miatt alighanem hosszabb eltiltás vár majd a spanyol válogatott támadóra.

Az eset videón és a játékvezetői jelentés ide vonatkozó része:

Muhamed Besic
A csakfoci.hu információi szerint biztossá vált, hogy Muhamed Besic a szezon végén távozik a Ferencvárostól.
Újra csapatot kapott
Ricardo Moniz
A Fradi és a Zete korábbi edzőjének, Ricardo Moniznak kell megmentenie a Zürich idei szezonját.
Henry Wingo
A Csakfoci úgy tudja, hogy Henry Wingo nyártól jó eséllyel az MLS-ben szereplő Austin FC-ben folytathatja pályafutását.