Suárez ollózós gólt lőtt, Messi meglőtte a 499.-et, Morata triplázott - videó

8 perc alatt vágtak hármat a katalánok. Messi különös jubileum előtt áll. A Realban Morata triplázott.
Mokány Lajos 2017. április 5., szerda 19:24
Szerző: Mokány Lajos 2017. április 5., szerda 19:24

Biztosan nyerte a Barcelona a Sevilla elleni bajnokit. A hazaiak a 25. és a 33. perc alatt találtak be 3 alkalommal. Suárez szerzett vezetést, majd Messi duplázott. Az argentin játékos ezzel 499 gólnál jár a Barcában. Vitolót a végén még kiállították a Sevillából. A Real Madrid a Leganes vendégeként nyert 4-2-re, többek között Morata triplájának köszönhetően nyert a listavezető.

Barcelona - Sevilla 3-0 (Suárez 25., Messi 28., 33.)
Leganes - Real Madrid 2-4 (Gabriel 32., Luciano 34., ill. Rodriquez 15., Morata 18., 23., 49.)