Messi és egy 11-es mentette meg a Barcát az újabb égéstől - videó

2-1-re verték a katalánok hazai pályán a kiesőjelölt Legánest.
Dudás Gábor 2017. február 19., vasárnap 21:49
Szerző: Dudás Gábor 2017. február 19., vasárnap 21:49

Lionel Messi a 4. percben vezetést szerzett a PSG elleni BL-kudarc (0-4) terhét nyögő Barcának, de a kiscsapat Unai Lopez góljával a második játékrész közepén egyenlíteni tudott.

Már-már úgy tűnt, újabb pofont kaphat a spanyol bajnoki címvédő, amikor jött a 89. perc és egy, a vendégek által vitatott büntetőt, amit Messi értékesített, rendkívül fontos három ponthoz segítve csapatát.

A második helyen álló Barcelona lemaradása egy pont így csak a Real Madridtól. Apró szépséghiba, hogy a fővárosiak két meccsel kevesebbet játszottak.

LA LIGA, 23. FORDULÓ:

Barcelona – Leganes 2-1 (Messi 4., 90. – a másodikat 11-esből, ill. U. Lopez 71.)

Real Sociedad – Villarreal 0-1 (Castillejo 94.)

Valencia – Athletic Bilbao 2-0 (Nani 13., Zaza 46.)

Celta Vigo – Osasuna 3-0 (Sisto 23., Jozabed 87., Aspas 89.)

TABELLA: A La Liga állása itt - kattints!