Menesztették Ernesto Valverdét, az FC Barcelona labdarúgócsapatának edzőjét.
A klub hétfő esti bejelentése szerint Valverde helyére Enrique Setién ülhet le: a 61 éves spanyol szakember irányította a Las Palmast, legutóbb pedig a Real Betist. Szerződése 2022 júniusáig szól Barcelonában.
Az 55 éves Valverde 2017 óta irányította a katalán gárdát, amellyel két bajnoki címet, egy spanyol Király Kupát és egy Spanyol Szuperkupát nyert. Ebben az idényben – a Real Madridot jobb gólkülönbségének köszönhetően megelőzve – vezeti a La Ligát, míg a Bajnokok Ligájában csoportgyőztesként jutott nyolcaddöntőbe. A Spanyol Szuperkupa csütörtöki elődöntőjében azonban 3-2-re kikapott az Atlético Madridtól, legutóbbi négy bajnokijából pedig egy siker mellett háromszor döntetlent játszott. (MTI)
Átigazolások
Slovan
Nem Keane, nem Rebrov
Úgy tűnik, eldőlt, hogy nem Robbie Keane és nem is Szergej Rebrov lesz a Slovan edzője. Matteo Moretto szerint Yaya Touré kinevezése készülődik Pozsonyban. Részletek itt.
DVSC
Támadó érkezhet?
Hamarosan új csatárral bővülhet a Debrecen kerete, ugyanis a brazil élvonalbeli Botafogo tehetséges támadója, Arthur Izaque a piros-fehérekhez kerülhet. (HAON)
Celtic
Keane lett a fő jelölt
Az Irish Examiner Sport szerint a hétfői tárgyalások után Robbie Keane lett a legfőbb jelölt a Celticnél. A talkSPORT pedig úgy tudja, ha az ír mellett döntenek, akkor 3 éves szerződést köthetnek a felek.