Ángel Di María néhány percre a katalánokhoz "igazolt".
Szerda hajnalban meghekkelték a Barcelona Twitter-csatornáját. Az egyik internetes védelmi rendszerhez tartozó – és igen vicces kedvükben lévő - hekkerek „bejelentettek” egy sztárigazolást is Ángel Di María személyében. A csoport aztán leleplezte magát, és viccesen megüzente a katalán klubnak, hogy ha jó védelmi rendszert akarnak, akkor lépjenek kapcsolatba velük.
A Barca egyébként tényleg érdeklődik az argentin klasszis iránt, de a párizsiak aligha engedik el Di Maríát idén nyáron.

Átigazolások
Paks
Tamás a Haliban
NB I-es tapasztalattal rendelkező játékost igazolt Paksról a Haladás: Tamás Olivér Szombathelyen folytatja pályafutását.
Soroksár
Hosszabbítások
Lovrencsics Balázs, Kékesi Alexander, Köböl Krisztián és Vass Ádám a 2026/2027-es szezonban is a Soroksár SC játékosai lesznek.
ZTE/Osijek
Bakti átigazolt
A horvát élvonalbeli NK Osijek szerződtette a ZTE 21 éves magyarját, Bakti Balázst, aki 2+1 évre írt alá.