Ángel Di María néhány percre a katalánokhoz "igazolt".
Szerda hajnalban meghekkelték a Barcelona Twitter-csatornáját. Az egyik internetes védelmi rendszerhez tartozó – és igen vicces kedvükben lévő - hekkerek „bejelentettek” egy sztárigazolást is Ángel Di María személyében. A csoport aztán leleplezte magát, és viccesen megüzente a katalán klubnak, hogy ha jó védelmi rendszert akarnak, akkor lépjenek kapcsolatba velük.
A Barca egyébként tényleg érdeklődik az argentin klasszis iránt, de a párizsiak aligha engedik el Di Maríát idén nyáron.

Átigazolások
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
DVSC
BL-győztes érkezett
Sergi Samper személyében 31 éves spanyol középpályással erősített a DVSC.