La Liga: A GSM-trió lett az Eibar végzete, élre ugrott a Barcelona – videó

A Barcelona csapatában összeállt Griezmann-Suarez-Messi trió, mely az Eibar vendégeként 3-0-ra nyert a spanyol bajnokság 9. fordulójának nyitómérkőzésén.
Csakfoci Admin 2019. október 19., szombat 15:15
Szerző: Csakfoci Admin 2019. október 19., szombat 15:15

Eibar - Barcelona 0-3 (Griezmann 13., Messi 58., Suárez 66.)

A mérkőzés előtt esélytelenebbnek tartott Eibar támadólag lépet fel, és nagyobb helyzetet is alakított ki. Azonban a vezetést a Barcelona szerezte meg a 13. percben: Lenglet jó 40 méteres indítása Griezmann találta meg, akinek a lövésébe még Dmitrovics belekapott ugyan, de védeni már nem tudott (0-1). A folytatásban a katalánok nyomtak, de újabb találatot nem szereztek.

A szünet után az 58. percben Suárez és Griezmann játszott össze, majd utóbbi Messihez passzolt, aki 10 méterről vette be az Eibar kapuját (0-2).

Nyolc perccel később Suárez is betalált, aki végleg eldöntötte a három pont sorsát, és ezzel a katalánok ideiglenesen átvették a vezetést, hiszen a Real Madrid este 21.00 órakor Mallorcán vendégeskedik a spanyol bajnokság 9. fordulójában.