Megszerezték a katalánok a már majdnem Olaszországba repült brazil szélsőt.
Ahogy arról már beszámoltunk, az AS Roma labdarúgócsapata hétfőn hivatalosan is bejelentette, hogy megegyezett a Bordeaux-val a 21 éves Malcom átigazolásáról. Ilyenkor azonban a játékossal még véglegesíteni kell a kontraktust, és az orvosi vizsgálatok is hátravannak.
Azonban az olasz csapat drukkerei hiába várták a reptéren "az orvosira érkező" új új szerzeményt, közben kiderült, hogy a francia klub inkább a Barcelona ajánlatát fogadta el.
A katalánok kedden be is jelentették, hogy hivatalos Malcom érkezése, és szerződtetik az U20-as vb-ezüstérmes futballistát, aki három év és 84 francia bajnoki után hagyta el a Ligue 1-t. 41 millió eurót fizetnek érte, este átesik az orvosin és szerdán írja alá 5 évre szóló kontraktusát.
Átigazolások
Szentlőrinc
Kölcsönadás Kaposvárra
A 19 éves támadó, Ambach Arnold fél évre, kölcsönben érkezett Kaposvárra az NB II-es Szentlőrinctől.
Fradi/Tottenham
Keane helyzete
Robbie Keane másik edző kispadmelegítője nem lesz, akkor azonban fontolóra veheti a Tottenham esetleges ajánlatát, ha hosszú távra is őt akarná a londoni klub.
FTC II
19 éves védő érkezett
Griffin Garnett az amerikai negyedik vonalban szereplő Richmond Kickers csapatától érkezik az FTC II-höz, de azon dolgoznak, hogy majd az első csapatnál is számításba tudják venni.