6-1 után 1-2. A Real Madrid nagy esélyt kapott.
Dudás Gábor 2017. március 12., vasárnap 17:05
Szerző: Dudás Gábor 2017. március 12., vasárnap 17:05

TABELLA: A spanyol bajnokság állása itt - kattints!

Négy nappal azután, hogy a PSG elleni hihetetlen fordítást és 6-1-s győzelmet mutatott be a Bajnokok Ligájában, a spanyol bajnokságban nem tudta folytatni jó szereplését a Barcelona.

A forduló előtt listavezető (igaz, az üldöző Real Madridnál egy meccsel többet játszó) katalánok ugyanis meglepetésre kikaptak 2-1-re a Deportivo La Coruna otthonában, így komolyabb hátrányba kerülhetnek a bajnoki címért folyó versenyfutásban.

Joselu az első félidő végén vezetést szerzett a Depornak, de Luis Suárez szinte azonnal a szünet után egyenlíteni tudott. Sőt, beállt Iniesta és Rakitic is, a lelkesen és a kapura is veszélyesen futballozó házigazda második találata viszont már válasz nélkül maradt, Bergantinos a 74. percben döntötte el a mérkőzést.

A Neymart és Rafinhát is nélkülöző vendégcsapat hiába rohamozott a hajrában legalább az egyenlítésért, ezúttal nem jött a dráma, mint a párizsiak ellen.

Deportivo La Coruna – Barcelona 2-1 (Joselu 40., Bergantinos 74., ill. L. Suárez 46.)

Korábban: Real Sociedad – Athletic Bilbao 0-2  (R. Garcia 28., I. Williams 56.)