9 ember ellen is kikapott a Barca a kupában - videó

Egygólos hátrányba került az első meccs után a legjobbjaival felálló Barcelona.
Mokány Lajos 2017. január 5., csütörtök 22:07
Szerző: Mokány Lajos 2017. január 5., csütörtök 22:07

A Király-kupa történetének két legeredményesebb csapata csapott össze csütörtökön, amelyen az Athletic Bilbao a Barcelonát fogadta.

A hazaiak már egy félidőt követően kettővel vezettek, a játékrész közepén két szép találat is született: előbb Aduriz fejjel talált be, majd Williams lőtt egy látványos gólt.

Fordulás után Messi szépített egyből szabadrúgásból, izgalmas folytatás következett. Az utolsó negyedórára aztán kiállították a Bilbaóból Garciát, majd Iturraspét is, de az eredmény már nem változott, 2-1 maradt a vége.

A baszkok így előnybe kerültek a nyolcaddöntő első meccsét követően, de hátra van még a visszavágó.

Sallai Roland
A Kicker szerint a nyári átigazolási szezonban eldől, hogy a Freiburg magyar játékosa, Sallai Roland hosszabbít vagy távozik.