Pocsék forma: Négyet kapott otthon a vb házigazdája - videó

Costa Rica 4-3-ra győzött a vb-házigazda Oroszország elleni vasárnapi felkészülési mérkőzésen, Krasznodarban.
Dudás Gábor 2016. október 9., vasárnap 15:35
Szerző: Dudás Gábor 2016. október 9., vasárnap 15:35

A közép-amerikaiaknak az öngólt szerző Vaszilij Berezuckij is "besegített" a 47. percben, Joel Campbell pedig a 92. percben döntötte el a találkozót. A hazaiaknál Dzjuba duplázni tudott. Costa Rica zsinórban negyedik mérkőzését nyerte meg június óta, Oroszország viszont utóbbi tíz találkozóján csak egyszer tudott diadalmaskodni.

Ez volt az augusztusban kinevezett Sztaniszlav Csercseszov első veresége orosz kapitányként.

Oroszország - Costa Rica 3-4 (Szamedov 31., Dzjuba 48., 61., ill. Azofeifa 22., B. Ruiz 29., V. Berezuckij 47. - öngól, J. Campbell 92.)